Projekti kirjeldus

Koostöös IT Projektiga loodi Viljapeale e-poe lahendus, mille leiate järgnevalt lingilt: www.viljapea.ee.

Antud e-poe lahenduse eesmärk on tuua kliendini jahuveskite ja viljaterade laialdane valik. Nagu iga teinegi e-poe lahendus, tekitab e-poe loomine Sinu äritegevusele laiemat haaret. Nii saavutad kiiremini konkurentsi ning oled pidevalt kättesaadav oma klientidele. Seega on antud lahendusega hea võimalus oma klientuuri kasvatada.

E-poes müüdavad tooted jagunevad järgmistesse kategooriatesse: veski, helbevalts ja vili. Et tooted on jagatud kategooriatesse, on mugav leida just seda, mida otsid.

Toodetel klikkides suunatakse Sind toote lehele, kust on võimalik leida informatsiooni toote kohta. Suunatud lehelt avaneb võimalus antud toodet oma ostukorvi lisada. Soovi korral sabb suunduda kohe kassasse või alternatiivina jätkata sirvimist. Nagu iga teinegi e-pood, võimaldab viljapea lahendus tooteid igal hetkel ostukorvi lisada ning vajadusel ka eemaldada.

Viljapea.ee kujundus on valminud eritellimusena. Antud lahendus on kasutajasõbralik, sest lahendus on responsive. See tähendab, et disain on kasutajasõbralik nii sülearvutist, lauaarvutist kui ka väiksematest nutiseadmetest.

Ostude ja tellimuste lahendus valmis WordPressi platvormil WooCommerce moodulitega.

Antud lahenduse puhul oleme võimaldanud tellimuste eest tasumist läbi pangalingi.

Leiad, et võiksime ka sind aidata e-poe üles seadmisega, siis võta meiega ühendust jaluses olevatel kontaktidel. Kuulame ära sinu soovid ning leiame sobiva lahenduse, mis aitaks ka sinu ettevõttel sissetulekut kasvatada.