Projekti kirjeldus

IT Projekt aitas luua Tare Kinnisvarale uue kinnisvaraportaal tüüpi kodulehe www.tarekinnisvara.ee.

Kodulehe eesmärk on tutvustada müügis olevaid kinnisvaraobjekte ning võimaldada huvilistel huvi korral lihtsasti ühendust võtta.

Üleehituselt on silmas peetud, et kinnisvaraobjektid oleksid jagatud järgnevatesse kategooriatesse: korterid, majad, suvilad või maad. Sellise sortreerimise põhjal on huvilisel lihtsam leida seda, mille järgi huvi on. Igale objektile klikkides suunatakse teid lehele, kust on kättesaadav kõik vajaminev informatsioon kui ka pildid vastava objekti kohta. Igale objektile on määratud tugiisik, kelle kontaktid leiad sama lehe lõpust.

Sisulehed on tehtud SEO sõbralikuks ning optimeeritud otsingutulemustest leitavusele. Vastavate optimeerimiste eel on läbiviidud põhjalik otsingusõnade analüüs. Kodulehele on seadistatud külastatavuse monitooring Google Analyticsiga.

Tare KV maakleri(te)le on olemas eraldi sisselogimine ning objektide halduse osa. Objektide haldus ei toimu WordPressi admin paneelis, vaid selleks on loodud head ja mugavad vaated, mis on sarnane www.kv.ee ja www.city24.ee portaalide iseteeninduses.

Disain aluseks sai võetud valmis kujundus ning seda kohandati vastavaks Tare Kinnisvara brändingule. Kasutuskogemuse analüüsist (UX analüüs) lähtuvalt sai disainitud lehtede ülesehitused.

Kui sooviksid enda ettevõttele ka portaali. Palun võta meiega ühendust jaluses olevatel kontaktidel. Kuulates ära teie soovid, leiame kindlasti teile hea lahenduse ning see ei pruugi üldsegi sarnaneda Tare KV portaalile. Iga kodulehe lahenduse loome vastavalt tellija soovidele ning vajadustele.