Projekti kirjeldus

IT Projekt lõi GreenWave’ile võimaluse, mille abil garanteeritakse asukoha määramine SMS’i abil.

Käesoleva lahenduse, milleks on SMS’i saatmine asukoha määramine,  abil on võimalik kiiresti edastada juhtumi asukoht ning seeläbi saadetakse hädasolijale vastus. Saadava SMS sisuks on juhised, kuidas tuleks edasi käituda või millal abi sündmuspaigale saabub. Asukoha määramisel kasutatakse automaatset asukoha tuvastamist, mida kasutatav seade peab lubama.

SMS’i saatmiseks on vajalik vaid kolm tegevust, milledeks on järgmised: Auto numbri sisestamine, telefoni numbri sisestamine ning keelevaliku tegemine. Viimaseks tegevuseks on lihtsalt klikata nupul “Saada SMS”. Nii lihtne see ongi!

Praegusel hetkel on antud lahenduse täies funktsionaalsuses kasutusele võtnud ERGO kindlustus. Tekkis huvi, et milline lahendus välja näeb või kuidas toimida võiks? Pole probleemi, klik järgneval lingil: greenwave.ee/autoabi/ergo .

Käesolev lahendus valmis WordPressi platvormil ning tegemist on Custom lahendusega.

Kui sulle meeldis antud lahendus ning leiad, et saaksime ka Sinu lahenduste puhul abiks olla, siis võta meiega ühendust jaluses olevatel kontaktidel. Kuulame ära sinu soovid ning püüame koostöös leida just Sinule sobivad lahendused.