Projekti kirjeldus

Koostöös ITProjektiga valmis Skyproffile uuendatud koduleht www.skyproff.ee.

Kodulehe eesmärk on tuua potentsiaalse kliendini meeskonna poolt pakutavate teenuste valiku. Antud koduleht samuti kirjeldab, milliseid alamülesandeid iga teenus endas hõlmab. Lisaks toob huvilisteni koolitusvõimalused ning kõrgtööde alased nõuanded.

Kodulehel on tänu menüüpunktidele, mis asuvad lehe päises, lihtne vastavalt soovidele navigeerida.

Kodulehelt on võimalik leida informatsiooni pakutavate teenuste lühikirjeldused, koolituste toimumispaigad ning koolituste sisu. Lisaks on võimalus visata pilku seni tehtud töödele ning lisaks võimalus leida kontakti loomiseks vajalikud viisid. Kui tunned huvi, kes antud töid teostab, siis on võimalik sul ka teha tutvust Skyproffi meeskonna liikmetega menüüpunktilt “Meist”.

Skyproffi üheks tegevuseks on olnud ka blogi pidamine. Üheks menüüpunktiks on “Blogi”, millele klikkides Sind suunatakse blogi postitusteni. Antud menüüpunkti alt on leitav ka hetkel meeskonnas vabanenud või tekkinud tööpakkumised.

Lahendus valmis WordPressi platvormil. Seega on antud lahendus kasutajasõbralik mistahes arvutist või nutiseadmest. Antud lehe disain on kasutajasõbralik ning ülesehitus on lihtne ja loogiline. Disain on loodud eritellimusel vastavalt kliendi soovidele ning vajadustele.

Antud kodulehe valmimisel pidasime tähtsaks, et leht oleks ka mitmekeelne. Seetõttu on arendamisel ka lehe ingliskeelne versioon.

Kui leiad, et võiksime ka sinu kodulehe arendamisel abiks olla, siis võta meiega ühendust jaluses olevatel kontaktidel. Kuulame ära sinu soovid ning leiame sobiva lahenduse.