Projekti kirjeldus

IT Projekt aitas luua Profoxile e-poe lahenduse. E-pood on leitav järgnevalt lingilt: www.profox.ee.

E-poe lahenduse peamine eesmärk on suurendada toodete kättesaadavust kliendile ning seeläbi suurendada müüki ning kasvatada klientuuri. Hea e-poe lahendus, mis on kliendile mugav kasutada, on tänapäeval eduka äritegevuse üheks aspektiks.

Tagamaks meeldiva kasutajakogemuse on tooted jagatud kategooriatesse, mis muudab lehel navigeerimise lihtsamaks. Otsid mingit kindlat toodet või soovid sirvida tooteid vastavalt ühele kategooriale? Lehe päisest leiadki menüüpunktid, millele klikkides suunatakse vastavasse kategooriasse. Tootele vajutades leiad toodet iseloomustava lühikirjelduse, koostise ning samuti ka klientite hinnangud. Nii on ka Sinul võimalus jätta toodetele hinnanguid.

Funktsionaalsuselt on tagatud kõik, mida üks e-pood omama peaks. Nii on kliendil võimalus esitada tellimusi, võimalus visata pilku oma ostukorvile, sealt tooteid eemaldada ning sinna ka lisada. Muutmaks oma edaspidised tellimused kiiremaks, on võimalus luua ka enda konto.

Nii graafilist disaini kui ka veebidisaini kasutades, jõudsime olemasoleva custom e-tellimuste lahenduseni. Lisaks on loodud äriklientide erilahendus, läbi mille on võimalik määrata personaalne hinnakiri ning valida võimalikud makseviisid.

Ostude ja tellimuste lahendus valmis WordPressi platvormil WooCommerce moodulitega.

Tellimuste eest on e-poes võimalik tasuda pangalingi, krediitkaardi kui ka Paypali kaudu.

Kui sooviksid enda ettevõttele silmapaistvat e-poe lahendust, siis võta meiega ühendust jaluses olevatel kontaktidel. Kuulame ära sinu soovid ning leiame sobiva lahenduse, mis aitaks ka sinu ettevõttel konkurentsis püsida.