Projekti kirjeldus

IT Projekt eestvedamisel valmis Pick&Try uus e pood, mis on kättesaadav järgnevalt lingilt: www.picktry.ee.

Uue veebipoe lahenduse eesmärk on võimaldada klientidel tellida uute toodete testimiseks tootenäidiseid ja edasise huvi korral osta originaaltooteid.

Kasutusmugavuse suurendamiseks on kõik tooted kuvatud kategooriate kaupa kohe avalehel ning peale klikkides on võimalik tutvuda toote infoga. Kui leiate, et antud toodet võiks jagada oma sõpradele ning tuttavatele läbi sotsiaalmeedia, oleme ka selle Sulle võimaldanud.

Lisaks oleme loonud võimaluse kasutajal luua endale personaalne kasutajakonto, läbi mille on edaspidiste tellimuste esitamine kiirem ja lihtsam. Ostukorv on kahe kliki kaugusel.

Tootenäidiste asjus sai lisatud eraldi loogika tootenäidiste hinnastamiseks ning tellimiseks. Ostukorv on ümber ehitatud üheleheliseks ja ostukorvist saab kohe panka maksma minna.

Külastatavuse monitooringu info edastatakse Google Analyticsisse. Antud andmete analüüsil võimalik edendada disaini ning lehe ülesehitust, et tagada suurem liiklus antud lehel ning tagamaks parem kasutajakogemus.

Koostöös partneritega viisime läbi põhjaliku UX/UI analüüsi ning lõime vastav disainilahendus, mida oleme käesoleval lahendusel implementeerinud.

Teostatud e pood valmis Magento platvormil.

Kui sooviksid enda ettevõttele ka mugavat e-tellimuste lahendust. Palun võta meiega ühendust jaluses olevatel kontaktidel. Kuulates ära teie soovid, leiame kindlasti teile hea lahenduse ning see ei pruugi üldsegi sarnaneda Pick&Try lahendusega. Uued lahendused vastavalt Sinu soovidele – innovatiivsed lahedused Meilt.