Projekti kirjeldus

IT Projekt aitas luua Pesukullerile e-tellimuste lahenduse www.pesukuller.eu.

E-tellimuste lahenduse eesmärk on suurendada müüki interneti kaudu ning pakkuda olemasolevatele püsiklientidele mugavat keskkonda tellimuste esitamiseks.

Veebilehe päisest leiate järgnevad menüüpunktid: Hinnakiri, tingimused, meist, kampaania ning ostukorvi ikoon. Antud lahenduse kasutamine muudab lehel liikumise kasutajale lihtsaks ning mugavaks – ühe klikiga õigesse kohta!

Kaupmehel on võimalik teha klientidele hooaja soodustusi. Käesolevate kampaaniate kohta leiad informatsiooni menüüpunktilt “kampaania”.

Külastajate monitooringu info saadetakse Google Analyticsisse. Kogutud andmete põhjal võimalik luua kasutajaanalüüsi ning parandada veebi ülesehitust ning disaini analüüsi põhjal, et tagada parem kasutajakogemus.

Ostude ja tellimuste lahendus sai tehtud WordPress platvormil WooCommerce moodulitega. Tellimuste eest tasumiseks on antud lahenduse puhul võimaldatud maksed pangalingi kaudu. Mugavuse suurendamiseks sai ostukorvi leht tehtud üheleheliseks ning sealt on võimalik kohe panka maksma minna.

E-tellimuste lahendusele sai loodud uus disain. Disain on kasutajasõbralik – see tähendab seda, et antud lahendust on mugav kasutada nii nutiseadmest kui ka arvutist. UX analüüsist lähtuvalt sai optimeeritud ostuprotsess kolmesammuliseks, kus pärast teenuse valikut on võimalik ostukorvi minna.

Kui sooviksid enda ettevõttele ka mugavat e-tellimuste lahendust. Palun võta meiega ühendust jaluses olevatel kontaktidel. Kuulates ära teie soovid, leiame kindlasti teile hea lahenduse. Individuaalsed lahendused vastavalt tellijale.