Projekti kirjeldus

IT Projekti algatusel valmis kassahaldus tarkvarale www.kassahaldus.ee veebileht.

Veebileht täidab eesmärki toomaks välja pakutava kassatarkvara kirjelduse ning võimalused.

Kodulehel on loodud menüü, mis muudavad lehel navigeerimise mugavamaks ning kiiremaks. Menüüpunktidena leiate järgnevad: söögikohad, võimalused, ekraanipildid ja kontakt. Ühest vajutusest piisab, et Sind suunataks vastava sisuni.

Lehel on välja toodud põgus ülevaade tarkvarast, selle võimalustest ning kellele antud pakkumine sobida võiks. Olgu söögikohaks restoran, pubi või kohvik – kassade haldamine toimib neis kõigis sarnaselt ja nii oleme paindlikud oma klientidele ja nende soovidele antud lahenduse puhul.

Oleme välja toonud eraldi sektsiooni, kus on võimalik pilku visata kassatarkvara ekraanipiltidele, andmaks ülevaate, millist disaini tarkvara arendamisel teostanud oleme.

Meie jaoks on kliendi tagasiside tähtis. Seetõttu tõime veebilehel välja ka klientide tagasiside. Vaata, mida arvavad meie tarkvara kasutajad!

Kuna veebileht on suunatud nii huvilisele kui ka potentsiaalsele kliendile, siis leiate lehe jalusest meie kontaktid, et huvi korral esitada küsimusi või küsida pakkumist.

Antud lahenduse disain on loodud vastavalt meie enda soovidele. Antud disain on kergesti hoomatav ning kasutatav mistahes seadmest, olgu selleks siis sülearvuti, lauaarvuti, tahvelarvuti või hoopis telefon. Meie disain on kasutajasõbralik!

Lahendus valmis WordPressi platvormil.

Kui leiad, et võiksime ka sinu kodulehe arendamisel abiks olla, siis võta meiega ühendust jaluses olevatel kontaktidel. Kuulame ära sinu soovid ning leiame vastava lahenduse.