Projekti kirjeldus

IT Projekti meeskonna kaasabil valmis www.human.ee e-tellimuste lahendus.

Antud e-tellimuste lahenduse peamine eesmärk on tuua pakutatavate koolituste ning salvestiste valiku kliendini, tekitada neis huvi ning seeläbi oma kliendibaasi suurendada.

E-poes pakutav on jagatud kategooriatesse, mis muudab see lehel liikumise lihtsamaks ning mugavamaks. Lisatud on ka filtreerimise võimalus, kus otsimist on võimalik teostada kolme parameetri järgi: asukoht, formaat ning märksõnad. Seetõttu on potentsiaalsel kliendil kui ka huvilisel kergem leida just seda, mida soovib.

Tootele vajutades on võimalik lugeda põgusat ülevaadet antud salvestisest kui ka koolitusest. Salvestise puhul on toodud välja ka faili formaat, keel ning ajaline kestvus.

Kui leiad, et tahaksid mõnda salvestist jagada või soovitada tuttavale, siis on võimalik antud linki jagada ka läbi sotsiaalmeedia kanalite nagu Facebook, Twitter ning Google. Lisaks on võimalik hoida silma peal ka nende tegemistel nii SoundCloudis, Facebookis ning Youtube’is.

Kliendil on võimalus luua oma kasutajakonto. See muudab edaspidiste tellimuste esitamise kiiremaks ja mugavamaks ning sellega kaasneb võimalus hallata oma ostukorvi – ostukorvi toodete lisamine kui ka eemaldamine.

Lahendus valmis WordPressi platvormil WooCommerce’i baasil ning käesolev disain on valminud eritellimusel.

Tellimuste eest on e-poes võimalik tasuda pangalingi kaudu.

Kui sulle meeldis antud e-tellimuste lahendus, siis võta meiega ühendust jaluses olevatel kontaktidel. Kuulame ära sinu soovid ning püüame koostöös leida just Sinule sobivad lahendused.