Projekti kirjeldus

IT Projekt aitas luua B2B kahjukäsitluse teenuseid pakkuvale ettevõttele Roheline Laine uue kodulehe lahenduse www.greenwave.ee.

Kodulehe eesmärk on tutvustada ettevõtet uutele potentsiaalsetele klientidele, võimaldada leida kiirelt kontaktid ühendust võtmiseks ning kommunikeerida huvigruppidele ettevõtte väärtusi.

Avalehelt on võimalik lugeda lühikest kirjeldust GreenWave’ist, nende missiooonist ning tegemistest. Lehe jaluses on võimalik visata pilk peale GreenWave’i koostööpartneritele ning kontakteerumisvõimalustele.

Et lehel liikumine oleks kiire ja mugav, oleme loonud järgnevad menüüpunktid: kõnekeskus, 24/7. kahjukäsitlus ning lisateenused. Iga menüüpunkti alt leiad vastavad teenused, millega antud ettevõte saab kliendile kasulik olla.

Disain on valminud eritellimusel, mis on silmale ilus nii nutiseadmest kui ka arvuti kuvarilt. Disaini teostamisel sai tehtud custom kohandused template lahendusele. Võib öelda, et tegemist on tavapärasemat äri stiilis disainiga. Lisaks loodi eritellimusel eridisainiga bänner, mis on leitav kodulehe päisest.

Koduleht valmis WordPressi platvormil ning sisu seadistati kättesaadavaks 11 keeles. Seega on antud lahendus mitmekeelne. Tõlked lahendati WPML mitmekeelsuse moodulitega. Keelte valik loodi erilahendusena.

Analüütika osas sai koduleht tehtud monitooritavaks Google Analytics’iga.

Kui sooviksid enda ettevõttele ka kaasaegset ja mitmekeelset kodulehte. Palun võta meiega ühendust jaluses olevatel kontaktidel. Kuulates ära teie soovid, leiame kindlasti teile hea lahenduse ning see ei pruugi üldsegi sarnaneda Rohelise Laine kodulehega. Iga kodulehe lahendus on tellija “nägu”.