Projekti kirjeldus

IT Projekti ning GreenWave’i koostöös valmisid kahjukäsitlus vormid, mis on leitavad järgnevalt lingilt: www.greenwave.ee/kahjuteate-vorm

Antud vormide eesmärk on lihtsustada õnnetusjuhtumi tekkimisel avalduste esitamist GreenWave’ile. Antud tegevuste automatiseerimine hoiab töötajate ajakulusid madalana ning võimaldab kahjukäsitluste arvu tõstmist. Kiire võimalus esitada kahjuteate avaldus kodust lahkumata.

Kahjuteate esitamise protsess on antud lehel jagatud nelja etappi, mis on järgnevad: Üldandmed, seletuskiri, kahjumaterjalid ning kinnitamine. Üldandmete esitamisel on võimalus valida ettevõtete nimekirjast, kes remonti teostab, kuid antud lahendus on võimalik vaid teatud kindluspakkujate puhul. Remondiettevõtted on valikus filtreeritud vastavalt maakonnale ning linnale.

Mis on veel omapärast antud lahenduse puhul, on etapp 3 – kahjumaterjalid. Antud etapis on võimalik siduda kahjukäsitlus vormile veel lisaks pilte, mis on sündmuskohal jäädvustatud ning  pilte, mis kirjeldavad sõiduki kahjustusi. Lisaks piltidele on võimalik lisada veel dokumente ning muid faile, mis võiks avalduse juurde käia. Et kahjuteade edastada, on vaja läbida veel viimane etapp, kus kinnitatakse vastav avaldus.

Antud lahenduse disaini võib pidada eridisainiks, kuna vormide puhul ei ole võimalik kasutada template lahendusi. Disain on lihtne ning mugav – kasuta kas telefonis või arvutis!

Käesolev lahendus valmis WordPressi platvormil.

Kui sulle meeldis antud lahendus ning leiad, et saaksime ka Sinu lahenduste puhul abiks olla, siis võta meiega ühendust jaluses olevatel kontaktidel. Kuulame ära sinu soovid ning püüame koostöös leida just Sinule sobivad lahendused.