Projekti kirjeldus

IT Projekt üheks projektiks on olnud Estigenile kodulehe loomine. Lahendus on leitav järgnevalt lingilt www.estigen.com.

Antud kodulehe eesmärk on tuua potentsiaalse kliendini Estigeni poolt pakutava tootevalik. Lisaks toodetele pakutakse ka vajaminevaid lisatarvikuid. Igale tootele vajalik informatsioon ning lühikirjeldus on välja toodud. Antud lahendus on ühekeelne ning selleks keeleks on inglise keel.

Nagu ka eelnevalt mainitud, siis antud lehelt on võimalik leida informatsiooni pakutavate toodete lühikirjeldused. Kuna antud toodete kasutamisel on vaja ka lisatarvikuid, siis on võimalik ka neile pilk peale panna. Nii saab potentsiaalne klient ülevaate ning oskab otsustada, mida oleks tema tööülesannete täitmiseks vajalik tellida.

Lisatud on pidevalt korduma kippuvate küsimustele vastused ning üleüldine lisainformatsioon, mis on välja toodud menüüpunkti “Support” all. Menüüpunkt “Contact Us” annab võimaluse külastajal esitada nii küsimusi kui ka edastada tekkinud probleemide kirjeldusi.

Kuna jutuks tulid ka menüüpunktid, siis tuleb mainida, et nende lisamine antud lahendusse muudab lehel liikumise kergemaks. Nii leiab kasutaja vajamineva informatsiooni kiiremini ja mugavamal viisil.

Disaini ning kodulehe loomine toimus vastavalt kliendi soovidele. Seega valmis antud lahendusele eridisain. Ava ning uuri järgi ükskõik, millisel ekraanil – Kasutajasõbralik nii arvutist kui ka nutiseadmest.

Lahendus valmis WordPressi platvormil.

Kui leiad, et võiksime ka sinu kodulehe arendamisel abiks olla, siis võta meiega ühendust jaluses olevatel kontaktidel. Kuulame ära sinu soovid ning leiame sobiva lahenduse.