Projekti kirjeldus

IT Projekt aitas luua Special Needs Solutions MTÜ’le e-poe lahenduse www.pood.erivajadus.eu.

Antud lahenduse eesmärk on suurendada müüki interneti kaudu ning antud müügist saadud tulu annetamine erivajadustega inimestele. Samuti on antud saidil võimalik annetada taaskasutatavaid materjale, mida kasutatakse toodete valmistamisel.

Käesolev lahendus on esimene müügiplatvorm Eestis, läbi mille müüakse erivajadustega inimeste poolt loodud käsitöötooteid!

Veebidisaini lahendus on Itprojekti poolt teostatud. Antud disain tagab, et e-poes müüdavad tooted oled kättesaadavad nii nutiseadmest kui ka arvutitest. E-poe loomisel pidasime silmas, et tooted oleks jagatud kategooriatesse, mis on järgmised: käsitöö, keraamika, portselan ja puit. Nii huvilisel kui ka kliendil on seetõttu lihtsam tooteid sirvida ning leida seda, mis talle huvi pakub.

Tootele vajutades on võimalik lugeda vastavat tootekirjeldust. Toote sobivusel võimalik valida tootekogus ning lisada ostukorvi. Et edaspidiste tellimuste esitamine oleks lihtam ning ostukorvi haldamine mugavam, on kliendil võimalus luua ka oma kasutajakonto.

Lisaks on veebilehel toodud välja koostööpartnerid, tänu kelle toetusele on selliste tegevuste ning lahenduste eestvedamine võimalik.

Lahendus valmis WordPressi platvormil WooCommerce moodulite abiga.

Kliendil on e-poes võimalik tellimuste eest maksta läbi maksekeskuse.

Kui sulle meeldis antud e-tellimuste lahendus ning tunned, et võiksime olla abiks ka sinu e-poe loomisega, siis võta meiega ühendust jaluses olevatel kontaktidel. Kuulame ära sinu soovid ning leiame sobiva lahenduse.