Projekti kirjeldus

IT Projekt aitas luua Al Mare Food’ile uue veebilehe, mis on kättesaadav järgnevalt lingilt: www.almarefood.ee.

Kodulehe eesmärk on võimaldada kliendil leida kiirelt kõigi kolme söögikoha kontaktid ja lahtiolekuajad ning tutvuda Al Mare Grilli menüüga ning lisateenustega.

Avalehe koostamisel pidasime silmas mugavat, kuid lihtsat ülesehitust. Nii valmis käesolev versioon, kus avaneb võimalus klikkida mõnel menüüpunktil või valida kindel söögikoht. Nii saab uudistaja liikuda omas suunas ning klient teises suunas.

Menüüpunktide alt leiad võimaluse lugeda Al Mare’st endast ning nende tegemistest. Menüüpuntkilt “Galerii” tekib lehe kasutajal vaadata erinevates söögikohtades tehtud pilte. Söögikohtade valikust on siis kolm järgnevat: Al Mare Grill ning kaks Al Mare Kohvik & Bistrood.

Kodulehele sai tehtud uus disain, kus sai arvesse võetud ka kasutusmugavust (UX) kõigi kolme söögikoha puhul, mida Al Mare omab. Lisaks on antud lahendus responsive – seega on teda mugav kasutada mistahes suuruses ekraanilt.

Nagu ka eelnevalt sai mainitud, lõime lehe päisesse menüüpunktid, et kasutajal oleks võimalik leida kiiresti see, mida ta otsima tuli või mille järgi huvi tekib. Seega püüdsime lehe ülesehitusega tagada võimalikult meeldiva kasutajakogemuse.

Kui sooviksid enda ettevõttele ka atraktiivset kodulehte mitme esinduse jaoks. Palun võta meiega ühendust jaluses olevatel kontaktidel. Kuulates ära teie soovid, leiame kindlasti teile hea lahenduse ning see ei pruugi üldsegi sarnaneda Al Mare Foodsi kodulehega. Iga soov ning vajadus saab koostöös meiega omapärase lahenduse.